Pracownia
Optyczna

Salon optyczny w Polkowicach

Nasz salon optyczny w Polkowicach istnieje od ponad 20 lat. Zdajemy sobie sprawę jak ważny jest wzrok i komfort wynikający z prawidłowego widzenia. To też, od samego początku staramy się wykonywać naszą pracę rzetelnie, z pełnym oddaniem i profesjonalizmem.

W naszym zakładzie mogą Państwo skorzystać z badania okulistycznego wykonywanego przez wykwalifikowanego optometrystę. Możemy przeprowadzić badanie astygmatyzmu lub pomiar ciśnienia w oku. Dysponujemy nowoczesnym sprzętem optycznym i okulistycznym, dzięki czemu świadczone przez nas usługi charakteryzują się najwyższą jakością, a realizowane zamówienia krótkim terminem realizacji.

Znamy gusta i oczekiwania większości klientów. Dysponujemy szerokim wyborem opraw okularowych zarówno korekcyjnych, jak i przeciwsłonecznych. Znajdziecie Państwo oprawy okularowe znanych i cenionych producentów w różnorodnych modelach oraz w każdym przedziale cenowym. Zajmujemy się również doborem szkieł kontaktowych i sprzedażą soczewek kontaktowych.

Wykonujemy naprawy okularów na miejscu. Proponujemy wszystkie typy okularów, w tym okulary pryzmatyczne oraz korekcyjne, okulary przeciwsłoneczne, okulary z soczewkami progresywnymi, dwuogniskowe, okulary do pracy przy komputerze i okulary dla kierowców. Do oferowanych okularów stosujemy soczewki Alcon i Cooper Vision.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą okulistyczną NZOZ w Polkowicach.

 

naprawa okularów  Polkowice
wzroku-badanie
okulista
gabinet-okulistyczny
okulary-przeciwsloneczne-1
maszyny-okulistyczne
dla-dzieci-okulary
oprawy-korekcyjne
Carolina Herrera  Polkowice
Luxoldesign  Polkowice
okulary do jazdy samochodem  Polkowice
oprawy-okularowe

Okulary korekcyjne

Okulary korekcyjne

Słoneczne

Okulary przeciwsłoneczne

Soczewki kontaktowe

Soczewki kontaktowe

Badania

Badanie wzroku